New Mexico

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w New Mexico

Nieruchomość na sprzedaż w Nowym Meksyku

Granice Nowego Meksyku graniczą w niewielkiej odległości na południu z Meksykiem; na wschodzie z Teksasem i Oklahomie; na zachodzie graniczy z Arizoną.

Nowy Meksyk to stan na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. W pobliżu Kolorado. Obejmuje ona pustynię Chihuahua i góry Sangre de Cristo. Stolica Santa Fe, założona w 1610 roku, słynie z luksusowych spa i hiszpańskiej architektury kolonialnej. Miasto jest także centrum tętniącej życiem sceny sztuki, muzeum Georgia O'Keeffe, w którym przechowywane są ikoniczne obrazy artysty, oraz opera Santa Fe Opera na świeżym powietrzu, dzięki czemu może być dobrym miejscem do szukania nieruchomości dla sprzedaż w Nowym Meksyku.

Stan Nowy Meksyk, znany jako "Kraina Zaklęć" był 47 państwem dodanym do Stanów Zjednoczonych. Jest to piąte pod względem wielkości państwo, ale mimo to populacja w tym kraju wynosi zaledwie 36 miejsce. Istnieją trzy rezerwacje Indian amerykańskich i 19 pueblo.
Gospodarka w dużej mierze zależy od armii amerykańskiej. Istnieje kilka baz wojskowych i sił powietrznych oraz inne instalacje, takie jak pola testowe i pola manewrowe oraz pola testowe. Nowy Meksyk jest także domem dla licznych laboratoriów technologicznych.
Po wejściu do Unii w 1912 roku jako 47. państwo, Nowy Meksyk zachowuje teraz więcej swoich pre-U.S. dziedzictwo kulturowe niemal każdego innego państwa. Dzięki temu solidnemu hiszpańskiemu dziedzictwu ludność Krainy Zaklęć jest ponad 46% Hiszpanie, najwyższy odsetek w kraju, a kolejne 9% zostało zidentyfikowane jako Native American, trzeci najwyższy odsetek w USA. 36% nowych Meksykanów posługuje się językiem innym niż angielski w domu, który jest drugim po Kalifornii, a stan jest jednym z zaledwie czterech państw mniejszościowych, a także Kalifornia, Hawaje i Teksas.

Nic dziwnego, że wielu Amerykanów nie wierzy, że Nowy Meksyk jest częścią Stanów Zjednoczonych z powodu różnic między nimi a resztą USA.

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Nowym Meksyku, możesz zobaczyć malowniczą stolicę Santa Fe i urocze miasto Taos, które każdego roku przyciąga miliony turystów do swoich galerii, muzeów i kolonialnych placów. Przyjeżdżają także do dziewięciu państwowych ośrodków narciarskich, w tym do głównego ośrodka narciarskiego Taos Ski Valley. Kolejną ulubioną atrakcją odwiedzających jest nowa, unikalna meksykańska kuchnia państwa, w skład której wchodzą: niebieska kukurydza, orzechy włoskie, sopapillas, mięso adovada, a przede wszystkim zielona papryka.

Rozległa pustynia Nowego Meksyku i niska gęstość zaludnienia sprawiają, że państwo nadaje się do obiektów badawczych broni jądrowej, w tym do Laboratorium Narodowego Los Alamos. Następnie otwarto w Nowym Meksyku Narodowe Laboratorium Sandia w Nowym Meksyku, inny ośrodek badawczy technologii obronnych oraz pilotażową instalację do izolacji odpadów, jedyne miejsce do usuwania odpadów nuklearnych w kraju.

Jeszcze wyżej jest Los Alamos, z dużą koncentracją naukowców i lekarzy naukowych pracujących w Los Alamos National Lab.

Rynek nieruchomości Santa Fe jest jednym z najdroższych w Nowym Meksyku, chociaż wartości Santa Fe nie należą do najdroższych w Ameryce, więc może to być bardzo interesujące miejsce na sprzedaż nieruchomości w Nowym Meksyku.

Domy jednorodzinne są najczęstszym typem zakwaterowania w Santa Fe, stanowiącym 57,16% mieszkań w mieście.

W porównaniu do Nowego Meksyku, ostatnia roczna stopa oceny Santa Fe to ponad 90% innych miast i miast w Nowym Meksyku.

Jedną z bardzo ważnych rzeczy, o których należy pamiętać, jest to, że są to średnie wskaźniki uznania dla miasta. Poszczególne dzielnice wewnątrz Santa Fe różnią się potencjałem inwestycyjnym, czasami na wielką skalę.

Rynek nieruchomości w Albuquerque idzie całkiem nieźle i jest interesujący dla nieruchomości na sprzedaż w Nowym Meksyku. W rzeczywistości liczby wydają się lepsze niż w poprzednich latach. W tym czasie około 2900 domów jest dostępnych na rynku w Albuquerque. W zeszłym roku było to 3600.

Nawet jeśli wzrasta popyt na nieruchomości na sprzedaż w Nowym Meksyku, zmniejsza się zaufanie do ich budowania.

Głównie ze względu na brak inwentarza partii, brak siły roboczej, brak drewna, który ma miejsce i oczywiście na to wpływają również stopy procentowe.

Zanim zdecydujesz się kupić nieruchomość na sprzedaż w Nowym Meksyku, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników.

  •  
    Przeprowadzka do Nowego Meksyku. Emigranci i mieszkają w Nowym Meksyku

      Kontynuując analizę najpiękniejszych narodów kontynentu amerykańskiego, nie możemy nie wspomnieć o wyjątkowej krainie tego rodzaju. Jak wiadomo, Ameryka to państwo, które przyjmuje wiele grup etnicznych, dlatego nie można nie znaleźć własnego wymiaru. Dziś postanowiliśmy przeanalizować państwo ...

 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB